A tulajdonosokat Hajdúszoboszló Város Önkormányzata részéről Czeglédi Gyula polgármester, a Dolgozói Segélyező Alapítvány részéről Nyéki István, a Kuratórium elnöke képviselte. A Közgyűlésen a Hungarospa Zrt. részéről részt vett Czegle-Pinczés Enikő vezérigazgató, Dr. Zajdó Zsolt, az Igazgatóság elnöke, valamint Matyasovszki Dávid az Igazgatóság tagja.
A Közgyűlés lebonyolítása a jogszabályi és törvényi előírásoknak megfelelően történt. A napirendek elfogadását követően a Közgyűlés elfogadta a vezérigazgató 2025. évről szóló üzleti jelentését, valamint a Felügyelő Bizottság és a könyvvizsgáló jelentését a Hungarospa Zrt. 2025. évi gazdálkodásáról.
A Közgyűlés egyhangú szavazással elfogadta a 2025. évi mérleg-beszámolót és 14.526.746 ezer forint mérlegfőösszeggel jóváhagyta, valamint intézkedett a 78.839 ezer forint mérleg szerinti eredmény eredménytartalékba helyezéséről.
A többségi tulajdonos önkormányzat részéről a polgármester megköszönte az előző évi munkát és sikeres, eredményes munkát kívánt 2026-ra a Hungarospa minden dolgozójának és menedzsmentjének.
